Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Skutečně! Poslední zápas sezony.

17.03.2019 | Petr Šilar

Skuteč byla posledním celkem, která poměřila síly s Litomyšlí. Neuspěla. Domácí ukončili sezonu vítězně, i když nebylo o co stát. 

E0220 | Neděle 17.03.2019, 17:00
 

HC Litomyšl - HC Skuteč

4:2

1:0, 2:1, 1:1

Branky: 19. Vomočil (Švec), 28. Budina (Křesťan, Barkóci), 38. Pilavka, 44. Křesťan (Pazdera) - 38. Boháček (Cimburek), 53. Pešek (Janoušek) 


Vyloučení: 7:8 bez využití

Rozhodčí: Vrba, Kalus, Kopecký

Střely na branku: 39:29

Diváci: 93

HC Litomyšl: Klička - Pazdera, Navrátil, Holík, Šklíba, Mečiar - Švec, Fajfr, Jankovský, Křesťan, Skoumal, Barkóci, Drobný, Vomočil, Pilavka, Budina

HC Skuteč: Dostál - Bouška, Lenoch P., Kmoníček, Lenoch Š. - Bureš, Škop, Vařejčko, Cimburek, Janoušek, Štursa, Pešek, Klusoň, Boháček, Voldán

Komentář
 
 
 

V posledním zápase sezony nešlo bohužel o medaile. Nikdo si však nepřipouštěl, že by z ledu odcházela Litomyšl poražena. Tento úkol se podařilo splnit, ale …

Role favorita byla na bedrech domácího mužstva. Na ledě však panovala vzácná shoda ve střelecké produktivitě, a tak se diváci dočkali první akce až v 7. minutě, kdy se do sebe pustili Holík s Klusoněm. Ani tato roztržka však nerozhýbala domácí k lepšímu výkonu. Do šaten se však bez gólu nešlo. O první branku se postaral v 19. minutě Vomočil, kterému zpoza branky nahrál ideálně Švec – 1:0.

Úvod druhé části zápasu patřil hostům. Litomyšl zareagovala zvýšenou aktivitou, kterou utnulo oslabení. Sólo Holíka vyrovnalo poměr sil na ledě, ale oba brankáři dobře odváděli svoji práci. V 28. minutě se usadili domácí u brankoviště a byl to Budina, který v 28. minutě přehodil gólmana – 2:0. O minutu pozdeěi nechal Skoumal vyniknout Dostála a vzápětí se zaskvěl skvělým zákrokem Klička. V 33. minutě si Litomyšl zahrála dvojitou přesilovku, která neskončila gólem, ale další roztržkou. Ve 38 minutě udeřili hosté, kteří sehráli ojedinělou útočnou dobře – 2:1. Reakce byla okamžitá. Za 21 vteřin vystřelil Holík na branku Skutče a dorážku zužitkoval Pilavka – 3:1.

Závěrečná část zápasu byla herně průměrná. Ve 44. minutě se trefil Křesťan – 4:1. A byl to on, kdo vstřelil poslední gól sezony. Do konce utkání korigovali skóre pouze hosté, když se v 54. minutě prosadil Pešek.

 
 
 
Ohlasy

Jan Svatoš, trenér: Povinná výhra po utrápeném výkonu s bojovným soupeřem. Děkujeme všem, kteří nás podpořili až do konce sezony. 

 
 

Aktuální články
POTVRZENÍ O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA

 
Rozlosování KLM 2020/21

Už známe rozlosování Základní části KLM 2020/2021

 
REDSTONE Extraliga juniorů

Vážení členové a příznivci HC Litomyšl. Po loňském, poměrně úspěšném, působení našeho týmu v REDSTONE Extralize...

 
A-tým zahájil letní přípravu na novou sezónu
 
Prvotním cílem byla záchrana. Podařilo se a je to úspěch
 
Vzpomínáme ....
 
Veselé Velikonoce
 
Děkujeme za podporu!
 
Rozhodnutí výkonného výboru ČSLH
 
POSLEDNÍ UTKÁNÍ A-TÝMU ZRUŠENO !!!!
 
Utkání
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
E0161
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
Muži | Neděle 27.09.2020, 17:00
E0004
VS.
HC Chotěboř - HC Litomyšl
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS