Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Paralýza... Prohra! Problém!!!

06.02.2019 | Petr Šilar

Druhý čtvrtfinálový duel s Českou Třebovou se odehrál na ledě soupeře. Litomyšli mi se však tento zápas vůbec nevydařil a v neděli bude co napravovat. 

E0168 | Středa 06.02.2019, 18:30
 

HC Kohouti Česká Třebová - HC Litomyšl

12:3

8:0, 3:0, 1:3

Branky: 8. Křečan (Filip), 9. Štefka (Škvor,Hemský), 13. Fúzik (Křečan,Filip) a Štefka (Škvor,Hemský), 16. Křečan (Filip) a Veverka (Škvor, Hemský), 20. Křečan (Filip) a Hemský (Štefka), 31. Krejza (Prachař), 34. Prachař (Krejza, Daněk), 38. Velínský (Schejbal,Prachař), 47. Hemský - 43.Vomočil (Jakubec), 45. Jakubec (TS), 49. Křesťan (Starý, Mečiar)  


Vyloučení: 5:7 Využití: 0:0 V oslabení: 4:0

Rozhodčí: Bernat - Čížek, Kolář

Střely na branku: 41:22

Diváci: 707

HC Kohouti Česká Třebová: Nimmerrichter – Škvor, Šejba, Jemelka, Pražák, Daněk, Žouželka – Křečan, Hemský, Veverka, Velínský, Prachař, Fúzik, Pirkl, Krejza,Štefka, Král, Dvořák T., Filip, Schejbal, Dvořák O.

HC Litomyšl: Kalousek (9. Klička, 20. Kalousek) – Mečiar, Navrátil, Holík, Bláha, Pazdera, Šklíba, Starý – Barkóci, Jankovský, Pilavka, Voříšek, Budina, Jakubec, Vomočil, Zahradník, Švec. Křesťan

Komentář
 
 
 

Horší vstup do utkání Litomyšl nezažila. V 9. vedli domácí 2:0. Trenér hostí reagoval výměnou gólmana, ale tento tah nepřinesl herní zlepšení. Na další gól se čekalo pouze tři minuty a reakcí trenéra Svatoše byl tentokrát oddechový čas. Ani ten však nepomohl. Po jeho skončení trvalo domácím pouze 14 vteřin na vstřelení gólu. O dvě minuty se v oslabení trefili opět domácí a bylo po zápase – 5:0. Kohouti byli v laufu, a tak se jim podařilo vstřelit ještě další tři branky, než zazněla siréna. Do šaten se tedy odcházelo za stavu 8:0!!!

Ve druhé části se hry se toho v porovnání s úvodem utkání příliš nestalo. Domácí „pouze“ vstřelili tři branky... 

Závěr utkání vyzněl sice lépe pro Litomyšl, ale dílčí výhra 3:1 byla pouze kosmetickou úpravou celkového skóre.

 
 
 
Ohlasy

Martin Palinek, trenér Kohoutů: „Jednoznačné vítězství. V závěrečné třetině jsme nechali některé hráče odpočívat, příležitost dostali náhradníci. V neděli nás čeká třetí zápas, soupeře nesmíme v žádném případě podcenit.“

 
 

Bohumil Jakubec, asistent trenéra (HC Litomyšl): Musíme bojovat a nic nevzdávat. Na dno jsme se dostali sami a bude záležet na každém jedinci, jestli dokáže zahodit nepovedené utkání za hlavu. Hlavní je se nevzdat! Série může být pěti zápasová.

Aktuální články
POTVRZENÍ O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA

 
Rozlosování KLM 2020/21

Už známe rozlosování Základní části KLM 2020/2021

 
REDSTONE Extraliga juniorů

Vážení členové a příznivci HC Litomyšl. Po loňském, poměrně úspěšném, působení našeho týmu v REDSTONE Extralize...

 
A-tým zahájil letní přípravu na novou sezónu
 
Prvotním cílem byla záchrana. Podařilo se a je to úspěch
 
Vzpomínáme ....
 
Veselé Velikonoce
 
Děkujeme za podporu!
 
Rozhodnutí výkonného výboru ČSLH
 
POSLEDNÍ UTKÁNÍ A-TÝMU ZRUŠENO !!!!
 
Utkání
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
E0161
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
Muži | Neděle 27.09.2020, 17:00
E0004
VS.
HC Chotěboř - HC Litomyšl
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS