Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Hrstka diváků viděla zmar Litomyšle

23.01.2019 | Petr Šilar

Houževnatý soupeř z Hlinska zavítal na litomyšlský led a bez větší námahy získal vítězné ovace. Domácí celek nenavázal na skvělý výkon z předchozího utkání. 

E0129 | Středa 23.01.2019, 18:30
 

HC Litomyšl - HC Hlinsko

2:6

0:1,1:4,1:1

Branky: 26. Pilavka (Mečiar,Holík), 59. Pilavka (Pazdera) - 1. Pazourek (Plachý,Brázda), 30. Cejpek (Chvojka), 31. Homola (Dítě), 34. Homola, 36. Cejpek (Fink,Gregar), 55. Králíček (Brebera) 

Vyloučení: 4:2 navíc Holík 10+Ok Využití: 1:1

Rozhodčí: Prchal, Kalus,Hrabal

Střely na branku: 30:26

Diváci: 134

HC Litomyšl: Klička (34. Kalousek) - Pazdera, Navrátil, Bláha, Holík, Šklíba, Mečiar, Starý - Křesťan, Jakubec, Voříšek, Skoumal, Barkóci, Zahradník, Vomočil, Pilavka, Budina

HC Hlinsko: Gregor - Beneš, Sobotka, Vácha, Fink, Brázda, Zídek - Dítě, Zdražil, Chvojka, Homola, Cejpek, Králíček, Hron, Brebera, Plachý, Pazourek, Havel

Komentář
 
 
 

Vstup do zápasu se domácím hrubě nepovedl. Hned první střela v 59 vteřině doputovala za Kličkova záda. Přesně k tyči poslal puk Pazourek – 0:1. Následovala hra se šancemi na obou stranách. Oba celky měly možnost vstřelit gól díky nepřesnostem protivníků.  Klička musel čelit hned několika samostatným únikům Hlinska a diváky potěšil pěknými zákroky a jen díky němu Hlinsko nenavýšilo své vedení. Do konce třetiny tak gól nepadl a do kabin odcházeli spokojenější hosté.

V prvních minutách druhého dějství se hrálo vyrovnaně. V 26. minutě při přesilové hře sehráli domácí nejlepší akci.  Vomočil našel v pravém kruhu Mečiara a ten poslal puk na Pilavku, který doťukl puk do brány 1:1. Radost však netrvalo dlouho, neboť hráči s koněm na prsou se usadili před Kličkovou bránou. V 30. minutě si hosté pomohli do útočné třetiny faulem na Křesťana, který po úderu hokejkou do hlavy zůstal na ledě. Následnou šanci zužitkoval Cejpek – 1:2. O necelou půl minuty později hosté překonali domácí obranu a na konci úspěšné akce byl Homola – 1:3. To však nebyl konec litomyšlského trápení. Ve 32. minutě to na ledě lehce zajiskřilo a hrálo se dvě minuty 4 na 4.  Ve 34. minutě zachytil Homola špatnou rozehrávku a přesnou střelou vyhnal Kličku z branky – 1:4. Další početní výhodu už hosté využili po šesti vteřinách. Ve 36. minutě se prosadil Cejpek – 1:5. Třetina smrti tímto skórem skončila.

V poslední části utkání mohli domácí hráči pouze překvapit. Na zteč se v 52. minutě vydal Vomočil, ale byl vychytán. Ani v následujících minutách se nepodařilo najít recept na Gregora a nepomohla ani sprška střel, která ho zasypala v polovině třetiny. Na začátku 55. minuty se naopak po skončené přesilovce prosadili hlinečtí hráči. Na Králíčkovu střelu z těsné blízkosti neměl Kalousek šanci zareagovat – 1:6. V téže minutě dostal hlavní sudí značně prořídlé publikum do varu, když poslal za protesty do šaten Holíka. Elitní bek si tak nezahraje v příštím utkání. Minutu a půl před koncem se na ledě odehrála poslední zajímavá akce. Pazdera poslal puk na branku, který tečoval Pilavka a gólman hostí kapituloval – 2:6


 
 
 
Ohlasy

Bohumil Jakubec, asistent trenéra (HC Litomyšl): "ZMAR!!!"

 
 


Aktuální články
POTVRZENÍ O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI

ZDRAVOTNÍ PROHLÍDKA

 
Rozlosování KLM 2020/21

Už známe rozlosování Základní části KLM 2020/2021

 
REDSTONE Extraliga juniorů

Vážení členové a příznivci HC Litomyšl. Po loňském, poměrně úspěšném, působení našeho týmu v REDSTONE Extralize...

 
A-tým zahájil letní přípravu na novou sezónu
 
Prvotním cílem byla záchrana. Podařilo se a je to úspěch
 
Vzpomínáme ....
 
Veselé Velikonoce
 
Děkujeme za podporu!
 
Rozhodnutí výkonného výboru ČSLH
 
POSLEDNÍ UTKÁNÍ A-TÝMU ZRUŠENO !!!!
 
Utkání
Muži | Neděle 08.03.2020, 17:00
E0161
HC Litomyšl - HC Hlinsko
 
Muži | Neděle 27.09.2020, 17:00
E0004
VS.
HC Chotěboř - HC Litomyšl
 
 
Copyright © 2017 HOKEJOVÝ CLUB LITOMYŠL, z.s. RSS