HC Litomyšl B : HC Sokol Čestice 11 : 1

03.11.2018 | Jaroslav Flach

¨HC Litomyšl B : HC Sokol Čestice 11 : 1

V klidu odehrané utkání, pouze v naší režii. Hned od začátku utkání byla viditelná naše převaha. První třetinu jsme po brankách Jana Jirmáska, Vojty Lustyka, Lukáše Vytlačila a Martina Večeři vyhráli 4 : 1. Druhá třetina po brankách Petra Motáka, Ondry Fil, Jardy Vostrčila a Martina Večeři skončila 4 : 0. Ve třetí přidali Honza Jirmásek, Michal Fajfr a Honza Joukl a uzavřeli skóre na 11 : 1. V našem týmu nastoupili naši mladí junioři, Martin Večeřa, Lukáš Vytlačil a Ondra Fila. Byli nám velkou posilou. Za hosty vstřelil jedinou branku Jan Javůrek.
Příští utkání sehrajeme za týden 9.11. od 19:30 na domácím ledě a přivítáme tým HC Polička, loňského účastníka krajské soutěže.
Zveme všechny příznivce k návštěvě!!!!!

Aktuální články
Víkendové zápasy juniorů s Krkonošemi a v Pardubicích přeloženy z důvodu marodky našich hráčů

Termíny nejbližších zápasů juniorů:čtvrtek 28.2 v 19.00 hodin:HC LITOMYŠL: BK NOVÁ PAKAsobota 2.3   v 17.00 hodin:HC LITOMYŠL :...

Přípravka na Extralize

Tým našich nejmenších hokejistů navštívil zápas extraligy HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav.

HC Moravská Třebová B : HC Litomyšl B 4 : 3 po SN.

HC Moravská Třebová B : HC Litomyšl B 4 : 3 po SN

Junioři znovu nadělovali, tentokrát v Jaroměři

Čtvrtfinálová série je u konce

I po jarních prázdninách pokračuje dorost ve vítězném tažení

V derby s Českou opět jednoznačné vítězství juniorů

Béčko o víkendu dvakrát vítězně.

O pírko lepší byla Litomyšl

Paralýza... Prohra! Problém!!!