Na úvod krajské ligy derby s Chocní

27.09.2018 | Večeřa David

NEDĚLE 30.9 v 17.00 hodin :

HC LITOMYŠL : HC SPARTAK CHOCEŇ

V nedělní podvečer zveme všechny hokejové fanoušky a fanynky na zimní stadion v Litomyšli,kde sehrají úvodní zápas
KL mužů sezony 2018/2019 domácí hokejisté s týmem Spartaku Choceň.Tradiční derby slibuje kromě zaplněných ochozů s jistě velmi početnou ekipou fanoušků hostí především atraktivní a rychlý hokej s mnoha šancemi na obou stranách,jak bývá většinou typické pro vzájemná utkání obou celků.V minulé sezoně se obě mužstva potkala jen dvakrát a v obou zápasech zvítězili po vyrovnaném průběhu Choceňští,doma 6:4 a v Litomyšli 5:4 v prodloužení.Na obou výhrách se významnou měrou  podílel choceňský odchovanec a také  bývalý hráč Litomyšle,především však extraligového Litvínova- Marek Zavřel,který jistě v neděli za Spartak opět nastoupí.V rámci přípravy před letošní sezonou se oba soupeři potkali v Litomyšli 12.září,kdy domácí zvítězili 4:2.Obě mužstva však nenastoupila v kompletních sestavách.Kromě zmíněného Marka Zavřela by se v dresu hostí měly představit posily,např. brankář Koutský či několik bývalých extraligových juniorů z Pardubic.V dresu Litomyšle si jistě fanoušci všimli obránce  Aleše Holíka,mistra extraligy ze Zlína z roku 2012 či nadějných útočníků Cinka a Křesťana a dalších.Okřídlené rčení "Derby nemá favorita" platí kromě souboje pražských S ve fotbalové lize tedy jistě i pro vzájemné souboje mezi Litomyšlí a Chocní v krajské hokejové lize,což je tou nejlepší pozvánkou do hlediště litomyšlského zimního stadionu v nedělní podvečer.Přijďte kluky povzbudit!!!

Aktuální články
Víkendové zápasy juniorů s Krkonošemi a v Pardubicích přeloženy z důvodu marodky našich hráčů

Termíny nejbližších zápasů juniorů:čtvrtek 28.2 v 19.00 hodin:HC LITOMYŠL: BK NOVÁ PAKAsobota 2.3   v 17.00 hodin:HC LITOMYŠL :...

Přípravka na Extralize

Tým našich nejmenších hokejistů navštívil zápas extraligy HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav.

HC Moravská Třebová B : HC Litomyšl B 4 : 3 po SN.

HC Moravská Třebová B : HC Litomyšl B 4 : 3 po SN

Junioři znovu nadělovali, tentokrát v Jaroměři

Čtvrtfinálová série je u konce

I po jarních prázdninách pokračuje dorost ve vítězném tažení

V derby s Českou opět jednoznačné vítězství juniorů

Béčko o víkendu dvakrát vítězně.

O pírko lepší byla Litomyšl

Paralýza... Prohra! Problém!!!