Vítězství je naše !!!!!

04.02.2018 | Jaroslav Flach

HC Litomyšl B : HC Choceň B   6 : 3

V rozhodujícím zápase o vítězství v základní části soutěže jsme nezaváhali a dobrou hrou, soupeře porazili. Hned v úvodní třetině jsme si vytvořili náskok, který jsme kontrolovali až do konce utkání. První třetinu jsme po brankách Marka Jankovského, Honzy Joukla a Petra Motáka vyhráli 3 : 0. Druhou třetinu soupeř přidal na důrazu a to se mu vyplatilo, vyhrál ji 2 : 1. Naši branku vstřelil Marek Jankovský. Stav po dvou třetinách 4 : 2. Ve třetí třetině jsme po brankách Filipa Sokola a Petra Motáka zvýšili na 6 : 2. Soupeř už jen 57 vteřin před závěrečnou sirénou kontroval na konečných 6 : 3.

Teď budeme čekat na svého semifinálového soupeře, který vyjde z duelu Voděrady : Čestice.

Mladší dorost vítězí nad Poličkou

HC LITOMYŠL - Spartak POLIČKA  5:3 (2:0,2:2,1:1) Branky:Farkas Daniel,Adámek Matěj,Dostál Jan,Lipavský Filip,Stráník...

Béčko zvládlo první semifinalový zápas.

HC Litomyšl B : HC Voděrady  7 : 4

Touha je zázrak

"Větší zázrak než Ledecká," tak hodnotili domácí fanoušci zápas, který se pro ně stal prokletím. Litomyšl dokázala v rozhodujícím...